KOONGA VALLAVALITSUS kuulutab välja avaliku konkursi
LÕPE KOOLI ÕPILASVEO BUSSIJUHI ametikohale.

Õpilasveo bussijuhi põhiülesandeks on Lõpe Põhikooli õpilaste ja lasteaialaste vedu vastavalt õpilasringi graafikule ning tellitud sõidud vastavalt Koonga Vallavalitsuse korraldusele ka puhkepäevadel ja riiklikel pühadel. Bussijuhi ülesandeks on ka bussi igapäevane hooldamine ja remont vastavalt vajadusele. Bussi garažeerimine Lõpe või Oidrema kandis.
Töötasu 540.- eurot kuus. Tööle asumise aeg niipea kui võimalik

Nõudmised kandidaadile:
- kasuks tuleb eelnev töökogemus bussijuhina;
- kehtiv bussijuhi tervisetõend;
- suhtluskeel on eesti keel;
- hea suhtleja, soliidne välimus ja hea tervis;
- korrektne ja aus;
- huvi tehnika vastu, olemas remondivõimekus.

Kandidaatitel palume esitada:
1. kirjalik avaldus;
2. elulookirjeldus;
3. Vastava kategooria sõiduki juhiloa ja tervisetõendi koopia.

Dokumendid palume esitada hiljemalt 30. märtsil 2015. a. aadressil Koonga Vallavalitsus Koonga küla Koonga vald Pärnumaa 88401 märgusõnaga “KONKURSS” või digitaalselt        e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..
Konkursikomisjoni esimene koosolek toimub 31. märtsill 2015. a. Koonga Vallavalitsuses. Informatsioon tel. 447 3740 või 525 8769 Silver Seegar.